Vítejte na stránkách společnosti Zacha s.r.o.

Firma Zacha s.r.o. Vám bude garantem při dodávkách hutních materiálů pro realizaci Vašich investičních projektů.

U Vašich požadavků prověříme možnost dodání, porovnáme připojovací rozměry dle norem, poradíme s jakostí materiálu a případně jejich náhradou, upozorníme na nesoulad a navrhneme možná úspornější řešení.  

Na základě Vaší poptávky nebo výpisu materiálu Vám vytvoříme cenovou nabídku, ve které uvedeme nejkratší možný termín dodání. 

V kooperaci Vám zajistíme výrobu dílů dle Vašich výkresů a požadavků.
Zároveň Vám pomůžeme se zajištěním dopravy zboží na místo určení.

Naši zaměstnanci jsou profesionálové,  kteří se opírají o dlouholeté zkušenosti v oblasti nákupu, prodeje a distribuce hutních materiálů se zaměřením, hlavně na potrubí a potrubní díly používané v energetice, plynárenství, chemickém průmyslu a stavebnictví.

K tomu používáme vlastní skladovací prostory vybavené krytou halou s mostovým jeřábem, vysokozdvižným vozíkem, ohýbačkou trubek, soustruhem a moderní pásovou pilou s možností úhlového řezu.

Toto zázemí  a rozsáhlá síť tuzemských i zahraničních výrobců a distributorů, nám umožňuje expresní dodávky a maximální péči o zákazníka.
Našim cílem je zákazník, který je spokojený se sortimentem, kvalitou a přijatelnou cenou.

Naše tradice sahá do roku 1995. Jsme českým podnikatelským subjektem se 100% tuzemskou kapitálovou účastí a bez majetkových podílů zahraničních osob.

Ať už jste, investor nebo zákazník, který se rozhoduje o spolupráci, věříme, že Vás toto představení naší firmy zaujalo a že nám dáte příležitost Vás přesvědčit o našich kvalitách a zkušenostech.

Za firmu Karel Zacha, jednatel

Náš tým je Vám vždy k dispozici na telefonu, e-mailu nebo v sídle naší společnosti.